Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjantka z Limanowej Ewa Bulanda – brązowa medalistka Mistrzostw Polski w boksie

Data publikacji 27.02.2018

Limanowska funkcjonariuszka st.post. Ewa Bulanda wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski kobiet w boksie w kategorii do 48 kg. Serdecznie gratulujemy naszej koleżance i życzymy dalszych sukcesów.

22 – 25 lutego br. w Grudziądzu odbyły się Mistrzostwa Polski kobiet w boksie. W zawodach uczestniczyło około 200 zawodniczek. W rywalizacji udział wzięła również policjantka z Komendy Powiatowej Policji w Limanowej st.post Ewa Bulanda. W kategorii 48 kilogramów wywalczyła brązowy medal Mistrzostw Polski w boksie. To już jej 4 medal w Mistrzostwach Polski w boksie. Limanowska funkcjonariuszka na swoim sportowym koncie w kickboxingu posiada 19 tytułów Mistrzyni Polski, zdobyła Wicemistrzostwo Świata, brązowy medal Mistrzostw Świata w wersji Full contact, Mistrzostwo Europy, a także 2 złote medale Pucharu Świata i 2 złota Pucharu Europy w tej dyscyplinie.

Na co dzień Ewa jest policjantem w Wydziale Dochodzeniowo - Śledczym w Komendzie Powiatowej Policji w Limanowej. Do Policji wstąpiła w 2016 roku, bo jak mówi służba w mundurze była jej marzeniem. Sukces policjantki nie jest przypadkiem, gdyż ćwiczy od 12 lat.  Po służbie cały jej wolny czas zajmuje sport, który oprócz pracy jest jej życiową pasją.

Serdecznie gratulujemy naszej koleżance i życzymy dalszych sukcesów!

(KWP w Krakowie / mw)

  • Policjantka z Limanowej Ewa Bulanda – brązowa medalistka Mistrzostw Polski w boksie
  • Policjantka z Limanowej Ewa Bulanda – brązowa medalistka Mistrzostw Polski w boksie
  • Policjantka z Limanowej Ewa Bulanda – brązowa medalistka Mistrzostw Polski w boksie
Powrót na górę strony