Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kredyt na fałszywych papierach

Data publikacji 21.02.2008

W ręce kryminalnych z Ursynowa wpadł kolejny nieuczciwy kredytobiorca. Tym razem w jednej z placówek bankowych zjawił się 21-letni mężczyzna. Łukasz P. przedstawiając fałszywe zaświadczenie o zatrudnieniu ubiegał się o przyznanie 10 tysięcy złotych pożyczki. Mężczyzna został zatrzymany na gorącym uczynku. Wkrótce zajmie się nim sąd.

Kryminalni z Ursynowa w toku wykonywanych czynności operacyjnych wpadli na trop kolejnego nieuczciwego kredytobiorcy. Tym razem do jednej z placówek bankowych zgłosił się 21 letni Łukasz P. Mężczyzna składając zaświadczenie o zatrudnieniu ubiegał się o przyznanie 10 000 złotych kredytu. Przedstawione przez niego dokumenty były jednak sfałszowane. W rzeczywistości 21-latek zwolnił się z firmy na początku stycznia.

Łukasz P. wpadł na gorącym uczynku w chwili, gdy zjawił się w banku po odbiór pożyczki. Oszust został zatrzymany. Mężczyzna trafił do komisariatu przy Janowskiego. W czasie przesłuchania okazało się, że pieniądze z kredytu planował przeznaczyć na spłatę zaciągniętej wcześniej pożyczki bankowej. Wkrótce „przedsiębiorczym” młodzieńcem zajmie się sąd.

Powrót na górę strony