Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zamość: Podziękowania dla policjanta z kolarską pasją

Data publikacji 06.03.2018

Podziękowania od Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jarosława Szymczyka wpłynęły na ręce policjanta z komisariatu w Szczebrzeszynie. Szef polskich funkcjonariuszy podziękował sierż. Radosławowi Wasilewskiemu za reprezentowanie polskiej policji i uzyskanie bardzo dobrych wyników w zawodach kolarskich Tour de Pologne Amatorów 2017. Policjant startując w kategorii Mistrzostwa Polski Policji zdobył pierwsze miejsce.

Siódmy etap 74. wyścigu Tour de Pologne odbył się w ubiegłym roku w Bukowinie Tatrzańskiej. Najpierw jednak 58-kilometrowe okrążenie Bukowiny Tatrzańskiej stało się trasą Pierwszych Mistrzostw Polski Policji w kolarstwie szosowym. Do rywalizacji z innymi amatorami stawiła się ponad 50-osobowa reprezentacja policjantek i policjantów z całej Polski na czele z Komendantem Głównym Policji nadinsp. Jarosławem Szymczykiem.

Kolarze  mieli do pokonania trudną trasę z wieloma podjazdami, w tym słynną „ścianę Bukowina”, która stanowi nie lada wyzwanie.

Swoich sił w wyścigu spróbował również sierż. Radosław Wasilewski na co dzień pełniący służbę w Komisariacie Policji w Szczebrzeszynie. Do mety dojechał jako medalista z czasem 1:46:02.

Niedawno, na ręce funkcjonariusza wpłynęło pismo, którego nadawcą był Komendant Główny Policji nadinspektor Jarosław Szymczyk. Szef polskich policjantów podziękował sierż. Radosławowi Wasilewskiemu za reprezentowanie polskiej policji i uzyskanie bardzo dobrych wyników w zawodach kolarskich. W przesłanym liście czytamy słowa komendanta: „…Osiągnięty rezultat jest nagrodą za sumienną pracę i wysiłek, jaki każdego dnia wkłada Pan w swoją pracę. Jest też dobrym prognostykiem na przyszłość i wstępem do osiągniecia kolejnych większych sukcesów, również na arenie międzynarodowej…

My także przyłączamy się do tych podziękowań, serdecznie gratulujemy naszemu koledze i życzymy dalszych sukcesów oraz wytrwałości w rozwijaniu swojej pasji.

D.K-B

 

Powrót na górę strony