Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Tomaszowska policjantka medalistką Pucharu Polski 2018

Data publikacji 07.03.2018

W miniony weekend tj. 02-04 marca 2018 r. w Mykanowie odbył się Puchar Polski Seniorów i Juniorów w Taekwon-do, gdzie nie zabrakło policjantki z tomaszowskiej komendy st.sierż. Marty Mysur, która z imprezy przywiozła dwa brązowe krążki.

Puchar Polski otworzył sezon 2018 i worek medali dla naszej lokalnej Mistrzyni. St.sierż. Marta Mysur wystartowała w swoich reprezentatywnych konkurencjach tj. prestiżowej konkurencji układów mistrzowskich IV-VI Dan i w technikach specjalnych, z których przywiozła po brązowym krążku. Nasza koleżanka sama przyznała, że kilka małych pomyłek technicznych zepchnęło ją na III lokatę, co świadczy o tym, że Mistrzowie także popełniają swoje malutkie błędy.

Marta ma przed sobą Grand Prix Polski oraz zbliżające się Mistrzostwa Europu w Słowenii. Jak sama przyznaje, przygotowania do tak ogromnej imprezy są bardzo zajmujące i wyczerpujące, w związku z tym należy rozłożyć wysiłek, aby najwyższa forma przyszła w odpowiednim czasie, w końcu to już 5 raz za miesiąc będzie broniła tytułu Mistrzyni Europy.

Wartym podkreślenia jest fakt, że nasza koleżanka na gali finałowej Pucharu Polski oficjalnie otrzymała listy gratulacyjne od Ministra Sportu Pana Witolda Bańki, a także zebrała podziękowania i gratulacje od władz Polskiego Związku Taekwon-do za swoje osiągnięcia w 2017 r. Przypominamy, że jest ona czterokrotną Mistrzynią Europy i aktualną Mistrzynią Świata w tej dyscyplinie.

Marcie serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

(KWP w Łodzi / mw)

  • Tomaszowska policjantka medalistką Pucharu Polski 2018
  • Tomaszowska policjantka medalistką Pucharu Polski 2018
  • Tomaszowska policjantka medalistką Pucharu Polski 2018
  • Tomaszowska policjantka medalistką Pucharu Polski 2018
Powrót na górę strony