Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Nominowane do nagrody za prowadzenie działalności prewencyjnej na rzecz poprawy bezpieczeństwa

Data publikacji 13.03.2018

Edyta Zaczkowska – dzielnicowa z Jedlińska oraz Agnieszka Kołdej – inspektor zespołu wspomagającego komendy w Zwoleniu zostały nominowane w konkursie „Kobieta Przedsiębiorcza”, który organizuje radomska redakcja „Echa Dnia”.

Jak podkreślają organizatorzy dziesiątej już edycji konkursu, czytelnicy gazety wybierają najbardziej aktywne kobiety z Radomia oraz powiatów. Najważniejszą ideą konkursu jest promocja aktywnych kobiet, które spełniają się w swoich zawodach, ale także pasjach i działalności społecznej.

Wśród nominowanych kobiet znalazła się sierżant sztabowa Edyta Zaczkowska - dzielnicowa z Komisariatu Policji w Jedlińsku. Funkcjonariuszka w policji służy od 2009 roku. Jak napisano w nominacji „mieszkańcy doceniają jej starania o poprawę bezpieczeństwa w gminie; zna problemy w poszczególnych miejscowościach i stara się je rozwiązać”. W tym roku zajęła też drugie na terenie powiatu radomskiego w konkursie na najlepszego dzielnicowego.

Z terenu powiatu zwoleńskiego nominowana została Agnieszka Kołdej – inspektor zespołu wspomagającego komendy w Zwoleniu. Agnieszka Kołdej w KPP w Zwoleniu pracuje od 2008 roku. W Policji zaczynała pracę na stanowisku inspektora zespołu ds. nieletnich, w którym zajmowała się działalnością profilaktyczną wśród dzieci i młodzieży z powiatu zwoleńskiego wspólnie z dzielnicowymi oraz policjantami ruchu drogowego. Wspólnie z policjantami i szkołami brała udział w realizacji programów edukacyjno-profilaktycznych i prewencyjnych oraz kampanii społecznych kierowanych do dzieci, młodzieży i rodziców. I „za czynne propagowanie wiedzy o bezpieczeństwie” znalazła uznanie w osób, które zgłosiły ją do konkursu.

Prezentacje wszystkich kandydatek można znaleźć na stronie internetowej gazety www.echodnia.eu. Uroczysta gala konkursowa odbędzie się w Radomiu 20 kwietnia. Wyróżnione kobiety otrzymają dyplomy i statuetki.

 

Zespół Prasowy KWP

Powrót na górę strony