Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Narada kadry kierowniczej Lubuskiej Policji

Data publikacji 23.03.2018

W piątek (23 marca) w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Gorzowie Wlkp. odbyła się narada omawiająca pracę lubuskich policjantów w pierwszych miesiącach 2018 roku. Z aktywnością i skutecznością funkcjonariuszy zapoznała się Zastępca Komendanta Głównego Policji, nadinsp. Helena Michalak.

Piątek (23 marca) był dniem, w którym w siedzibie Lubuskiej Policji odbyła się uroczysta narada kadry kierowniczej, w której uczestniczyła Zastępca Komendanta Głównego Policji, nadinsp. Helena Michalak. Komendant Wojewódzki Policji w Gorzowie Wielkopolskim, insp. Jarosław Janiak wspólnie ze swoimi zastępcami złożyli meldunki Pani Generał o aktywności i skuteczności lubuskich policjantów, w zapewnianiu bezpieczeństwa mieszkańcom całego województwa. W naradzie uczestniczyli także komendanci miejscy i powiatowi garnizonu lubuskiego. Spotkanie było okazją do omówienia dotychczasowej pracy oraz przedstawienia założeń i celów na najbliższe miesiące. Po podsumowaniu pracy poszczególnych pionów przez Zastępców Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp., głos zabrała nadinsp. Helena Michalak, która podziękowała za zaangażowanie i trud lubuskich policjantów.

Charakterystykę związaną z omawianiem poszczególnych zagadnień przedstawili zastępcy szefa lubuskich stróżów prawa, odpowiedzialni za pion kryminalny, prewencyjny oraz logistyczny. W drugiej części narady głos zabrał Naczelnik Wydziału Kadr i Szkolenia podinsp. Łukasza Charytonika, który omówił bieżące zagadnienia związane z doborem i rekrutacją do Policji. W związku ze zbliżającym się sezonem imprez masowych, istotne informacje przekazał Naczelnik Sztabu Policji, podinsp. Dariusz Maciejewski oraz Dowódca Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji, asp. szt. Adam Pawlak.

Ten dzień był również okazją do uroczystego pożegnania i podziękowania za pracę Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wielkopolskim, insp. Mirosława Kruszelnickiego, który w styczniu br. po blisko 27-latach służby pożegnał się z policyjnym mundurem.

 

Źródło: sierż. szt. Maciej Kimet

Zespół Prasowy KWP w Gorzowie Wlkp.

 

Powrót na górę strony