Lubartów: Policjant w czołówce elitarnych biegaczy

Data publikacji 26.03.2018

Wczoraj post. Bartosz Ceberak z lubartowskiej komendy wziął udział w 13 PZU Półmaratonie Warszawskim. Na ponad 12 000 uczestników zajął 34 miejsce. W biegach brała udział światowa elita biegaczy. Policjant pokonał trasę ponad 21 kilometrów z wynikiem 1 godzina 11 minut i 40 sekund, a do zwycięzcy z Kenii zabrakło mu tylko 10 minut. Gratulujemy wyniku i życzymy dalszych sukcesów.

Wczoraj w Warszawie odbył się 13 PZU Półmaraton Warszawski. W biegach wzięło ponad 12 000 zawodników. Było to niezwykłe widowisko dlatego, że wśród uczestników biegu było wielu elitarnych biegaczy reprezentujących m.in. takie kraje jak Kenia, Etiopia, Japonia, Maroko czy Lesotho.

Post. Bartosz Ceberak pokonał trasę ponad 21 kilometrów z wynikiem: 1 godzina 11 minut i 41 sekund. W klasyfikacji ogólnej zajął 34 miejsce, natomiast w kategorii wiekowej 12. Do zwycięzcy, którym okazał się reprezentant z Kenii zabrakło mu tylko 10 minut.

Bartosz Ceberak nie krył radości. Wynik ten pokazuje, że policjant z Lubartowa znajduje się w doskonałej formie. Wytrwałość i radość jaką daje mu bieganie powoduje, że pokonuje sam siebie osiągając życiowe rekordy.

„Jestem szczęśliwy. Ten wynik to dla mnie najwyższe osiągnięcie w biegach po asfalcie” - tak mówił po ukończonym biegu zadowolony Bartosz.

Serdecznie gratulujemy wyniku i życzymy kolejnych sukcesów.