Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Brodniccy dzielnicowi odnaleźli zaginionego 10-latka

Data publikacji 27.03.2018

Po niespełna 10 minutach od zgłoszenia brodniccy dzielnicowi odnaleźli 10-letniego chłopca, który po zajęciach w szkole, nie powrócił do miejsca zamieszkania. Chłopcu na szczęście nic się nie stało i bezpiecznie trafił pod opiekę rodziców.

Wczoraj, 26 marca br., krótko przed godz. 20.00, brodnicki dyżurny otrzymał zgłoszenie od zaniepokojonego ojca, że jego 10-letni syn, po zakończonych zajęciach w szkole, nie powrócił do miejsca zamieszkania. Mężczyzna przekazał policjantowi przyjmującemu zgłoszenie rysopis chłopca i oznajmił, że prawdopodobnie około godz. 16.00 odjechał autobusem podmiejskim w kierunku centrum miasta. Zgłaszający poinformował, że od kilku godzin, na własną rękę wspólnie z najbliższymi próbowali odnaleźć dziecko, ale bez rezultatu.

Brodnicki dyżurny natychmiast do wszystkich patroli w mieście przekazał komunikat z rysopisem zaginionego. Po około 10 minutach od zgłoszenia dzielnicowi, patrolujący ulice centrum miasta, poinformowali dyżurnego, że przy ul. Kamionka odnaleźli zaginionego 10-latka. Chłopiec z policjantami trafił do brodnickiej komendy, skąd odebrali go rodzice. Na szczęście chłopcu nic się nie stało.

(KWP w Bydgoszczy / mg)

Powrót na górę strony