Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Wyłudzał towary i pożyczki gotówkowe

Data publikacji 03.04.2018

Dolnośląscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o liczne oszustwa. Sprawca używając fałszywyh dokumentów zawierał umowy, zakładał konta bankowe, brał pożyczki gotówkowe itp. Straty, to kilkadziesiąt tysięcy złotych. Zgłaszają się kolejne oszukane osoby.

Policjanci z Wydziału do Walki z Cyberprzestępczością Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu namierzyli oszusta, który przez Internet naciągał osoby i firmy w na różnego rodzaju przedmioty, drogie telefony komórkowe, a także pożyczki gotówkowe.

Funkcjonariusze KWP we Wrocławiu wspólnie z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Jaworze (woj. dolnośląskie), zatrzymali 26-letniego podejrzanego. Mężczyzna używając fałszywych dokumentów zawierał umowy, dzięki którym wyłudzał drogie telefony komórkowe. Ponadto zakładał on konta bankowe służące do wyłudzania przedmiotów i pożyczek gotówkowych z różnych instytucji finansowych. Straty szacowane są na kwotę kilkudziesięciu tysięcy złotych. Warto dodać, że cały czas zgłaszają się kolejni pokrzywdzeni.

W trakcie działań zabezpieczono m.in. 8 markowych telefonów komórkowych i ponad 15 tys. złotych.

Policjanci cały czas pracują nad sprawą.

(KWP we Wrocławiu/ab)

  • Oszust zatrzymany
    Oszust zatrzymany
  • Oszust zatrzymany
    Oszust zatrzymany
  • Oszust zatrzymany
    Oszust zatrzymany

Film Oszust zatrzymany

Opis filmu: Oszust zatrzymany

Pobierz plik Oszust zatrzymany (format mp4 - rozmiar 37.51 MB)

Powrót na górę strony