Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ostrożnie na drogach

Data publikacji 24.02.2008

Do kilku wypadków i kolizji doszło na terenie województwa śląskiego. Ranni zostali 9-letni chłopiec i motocyklista. Po raz kolejny funkcjonariusze apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność oraz stosowali się do przepisów ruchu drogowego. Rozwaga i wyobraźnia, a przede wszystkim zdrowy rozsądek przyczyni się do tego, że bezpiecznie dotrzecie do celu Waszej podróży.

Policjanci z Wodzisławia Śląskiego ustalają okoliczności wypadku do jakiego doszło w tym mieście. Wypadek miał miejsce przy ulicy Wolności. Najprawdopodobniej pod jadącą toyotę yaris nagle wbiegł 9-letni chłopiec. Z powodu odniesionych obrażeń głowy małoletni został helikopterem przetransportowany do szpitala. 27-letnia kierująca samochodem osobowym mieszkanka Wodzisławia była trzeźwa.

Do wypadku doszło również w Katowicach na ulicy Chorzowskiej. Uczestniczyło w nim 6 samochodów osobowych i motocykl. Około godziny 12.38 na DK-79 w Katowicach w pobliżu Silesia City Center doszło do zderzenia auta osobowego z motocyklem. Kierowca jednośladu upadał na jezdnię. Najechało na niego kolejne auto. Motocyklista zostaje przewieziony do szpitala. Gdy policjanci wykonywali czynności na miejscu wypadku w tym rejonie dochodzi do kolejnego zdarzenia drogowego. Z nieustalonych dotąd przyczyn doszło do stłuczki czterech samochodów osobowych.

Po raz kolejny funkcjonariusze apelują do kierowców aby zachowali szczególną ostrożność oraz stosowali się do przepisów ruchu drogowego. Rozwaga i wyobraźnia, a przede wszystkim zdrowy rozsądek przyczyni się do tego, że bezpiecznie dotrzecie do celu Waszej podróży.

Powrót na górę strony