Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

„Mój rower – moje życie” mazowieccy policjanci zainaugurowali akcję

Data publikacji 09.04.2018

Policjanci mazowieckiej i radomskiej drogówki wspólnie z Radomską Grupą Mediową zainaugurowali kolejny sezon rowerowy pod hasłem "MÓJ ROWER - MOJE ŻYCIE" na drogach Mazowsza. Ponad 800 uczestników z Radomia i okolic wzięło udział w wyprawie rowerowej "Co Za Jazda”.

W niedzielę, 08.04.br., policjanci z drogówki dbali o bezpieczeństwo rowerzystów zabezpieczając pierwszą wyprawę rowerzystów do miejscowości Skaryszew z cyklu „Co Za Jazda” zorganizowaną przez Radomską Grupę Mediową.

Rowerzyści wystartowali z ulicy Okulickiego w Radomiu, aby spotkać się na Rynku w Skaryszewie. W ramach przedsięwzięcia policjanci promowali bezpieczeństwo i wzajemny szacunek na drodze. Zwracali uwagę na potrzebę korzystania z elementów odblaskowych, prawidłowego oświetlenia roweru i zgodnego z przepisami korzystania z dróg. Najmłodszym uczestnikom wyprawy wręczono kaski rowerowe i elementy odblaskowe.

Policjanci również zabezpieczali przejazd cyklistów ulicami Radomia czuwając nad ich bezpieczeństwem aż do mety na Rynku w Skaryszewie. Na miejscu na uczestników czekały liczne atrakcje na scenie, konkursy i ściana wspinaczkowa. Ogromnym zainteresowaniem cieszyło się także stoisko, gdzie funkcjonariusze z Wydziału Prewencji KMP w Radomiu znakowali rowery. Podczas niedzielnej imprezy policjanci oznakowali ponad 100 rowerów.

WSZYSTKIM ROWERZYSTOM ŻYCZYMY BEZPIECZNYCH PODRÓŻY!

(KWP w Radomiu / mw)

  • Inauguracja akcji „Mój rower – moje życie”
  • Inauguracja akcji „Mój rower – moje życie”
  • Inauguracja akcji „Mój rower – moje życie”
  • Inauguracja akcji „Mój rower – moje życie”
Powrót na górę strony