Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pobiegli w runmageddonie

Data publikacji 11.04.2018

Na co dzień służą w różnych wydziałach opolskiej policji. Gdy trzeba, współpracują przy realizacjach najtrudniejszych spraw kryminalnych. Tym razem stworzyli drużynę o nazwie "Sfora Team" i wystartowali we wrocławskim runmageddonie. Dobiegli – jak przystało na zespół – razem i w pełnym składzie.

Dla nich zwykłe biegi to za mało. By się sprawdzić, potrzebowali błota i dodatkowych utrudnień. Ośmiu policjantów z Opolszczyzny wystartowało we wrocławskim runmagedonie. Zgłosili się do rywalizacji na dystansie 6 kilometrów z 30 różnymi przeszkodami po drodze. Stawili się na starcie biegu jako "Sfora Team".

Na co dzień służą w różnych wydziałach opolskiej policji. Gdy trzeba, współpracują przy realizacjach najtrudniejszych spraw kryminalnych. W skład drużyny weszli: oficer z opolskiego CBŚP, kryminalny z komendy wojewódzkiej, dochodzeniowcy z komendy miejskiej w Opolu, sztabowiec z Opola oraz policjant służby patrolowej z Komisariatu I Policji w Opolu. Wystartowali razem i – jak przystało na zespół – dobiegli w pełnym składzie. Podczas biegu przeszli pewną drobą metamorfozę:

PRZED:  

PO:
                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                

 

  • Pobiegli w runmageddonie
Powrót na górę strony