Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Ponad 100 legnickich funkcjonariuszy prowadziło poszukiwania za 20-latkiem

Data publikacji 13.04.2018

Na terenie powiatu legnickiego prowadzono działania poszukiwawcze za 20-letnim mężczyzną, który opuścił dom informując telefonicznie swoją partnerkę, że chce popełnić samobójstwo. Legniccy funkcjonariusze natychmiast powiadomili o tym fakcie inne służby i rozpoczęli poszukiwania. W działania zaangażowanych było ponad 100 policjantów oraz przewodnik z psem tropiącym.

Informację o zdarzeniu legniccy policjanci otrzymali po godzinie 14.00. Z treści zgłoszenia wynikało, że młody mężczyzna udał się w kierunku terenów leśnych położonych na terenie gminy Miłkowice. Po wyjściu z domu miał poinformować swoją partnerkę, że zamierza popełnić samobójstwo. Funkcjonariusze natychmiast podjęli działania poszukiwawcze oraz powiadomili inne służby. W działaniach zaangażowanych było ponad policjantów oraz przewodnik z psem.

20-latek został odnaleziony nad ranem. Około godziny 3.30 policjanci zauważyli młodego mężczyznę na terenie parkingu, gdzie zaginiony zaparkował swój pojazd. Funkcjonariusze wylegitymowali go i po chwili potwierdzili, że jest to poszukiwany 20-letni mieszkaniec powiatu polkowickiego. Odnaleziony mężczyzna był w stanie niezagrażającym życiu. Trafił pod opiekę lekarzy.

(KWP we Wrocławiu / mg)

Powrót na górę strony