Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mężczyźni podejrzewani o pobicie – rozpoznajesz ich?

Data publikacji 13.04.2018

Publikujemy wizerunek dwóch mężczyzn, podejrzewanych o pobicie. Do zdarzenia doszło w nocy 2 kwietnia 2018 roku, na ulicy Wojciecha Korfantego w Rybniku. Wszystkie osoby posiadające informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości sprawców oraz miejsca ich pobytu, prosimy o kontakt z Komendą Miejską Policji w Rybniku.

Rybniccy śledczy pod nadzorem prokuratury rejonowej w Rybniku, prowadzą dochodzenie w sprawie pobicia. Do zdarzenia doszło w nocy 2 kwietnia 2018 r., około godziny 3.30, na ulicy Wojciecha Korfantego w Rybniku. Wówczas pomiędzy grupą osób doszło do szarpaniny, podczas której dwaj mężczyźni pobili pokrzywdzonego. Za zgodą rybnickiej prokuratury publikujemy zdjęcia z monitoringu, na których kamery zarejestrowały podejrzewanych o pobicie mężczyzn.

Wszystkie osoby mogące pomóc w zidentyfikowaniu mężczyzn oraz osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące pomóc w ustaleniu ich miejsca pobytu prosimy o kontakt z dyżurnym Komendy Miejskiej Policji w Rybniku pod numerem telefonu (32) 429 52 55, Wydziałem Kryminalnym KMP w Rybniku osobiście, mailowo: kryminalny@rybnik.ka.policja.gov.pl lub telefonicznie: (32) 429 52 80. Można także skontaktować się z najbliższą jednostką policji tel. 997 lub wybrać numer alarmowy 112.

(KWP w Katowicach / mg)

Powrót na górę strony