Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Z trójką dzieci gnała 160 km/h

Data publikacji 23.04.2018

Na 3 miesiące straciła uprawnienia 29-letnia mieszkanka Kielc, która w niedzielne popołudnie została zatrzymana do kontroli przez mundurowych z kieleckiej drogówki. Kobieta, która przewoziła osobowym oplem troje dzieci, na ul. Ściegiennego przekroczyła dopuszczalną prędkość o 90 km/h.

W niedzielne popołudnie, 22.04.br., policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego kieleckiej komendy kontrolowali ruch na ul. Ściegiennego. Właśnie na tym odcinku drogi wielu kierujących zapomina, że znajdują się na terenie miasta, rozwijając prędkości, które nawet na autostradach są zabronione. Po godzinie 15:00 uwagę mundurowych zwróciła kierująca osobowym oplem. Pomiar prędkości niemieckiego auta wykazał 160 km/h, w miejscu, gdzie obowiązuje ograniczenie do 70 km/h. Jak się później okazało, 29-letnia mieszkanka miasta przewoziła w pojeździe troje małych dzieci.

Za swoje drogowe wyczyny kobieta otrzymała mandat w wysokości 500 złotych i 10 punktów karnych. Ponadto policjanci zatrzymali jej uprawnienia na okres 3 miesięcy.

(KWP w Kielcach / mw)

Film Z trójką dzieci gnała 160 km/h

Pobierz plik Z trójką dzieci gnała 160 km/h (format mp4 - rozmiar 11.86 MB)

Powrót na górę strony