Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymanie sprawców rozbojów

Data publikacji 26.02.2008

Funkcjonariusze z Pruszkowa zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzewanych o dokonanie rozbojów. Policjanci odzyskali kilka zrabowanych przedmiotów. 19-letni Daniel L. i 20-letni Marcin W. trafili do aresztu. Mężczyznom grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

17 lutego policjanci z Pruszkowa zostali powiadomieni o rozboju, którego dokonało dwóch młodych mężczyzn. Poszukiwaniem sprawców zajęli się kryminalni, którzy skrupulatnie zbierali wszystkie dostępne informacje. Między innymi wzięli „na celownik” telefon, który napastnicy zabrali poszkodowanemu. Aparat pracował i logował się do sieci. Funkcjonariusze ustalili jego położenie. Policjanci udali się do Błonia Wsi. Na miejscu zastali 19-letniego Daniela L. Młody mężczyzna kompletnie zaskoczony widokiem Policji, wskazał budynek gospodarczy, w którym ukryty był telefon.

Policjanci bazując na informacji o dwóch napastnikach, szybko wykryli drugiego ze sprawców, mieszkańca tej samej miejscowości, 20-letniego Marcina W. Po chwili kryminalni wkraczali do kolejnego mieszkania. Również w tym przypadku mężczyzna kompletnie nie spodziewał się wizyty mundurowych i wskazał zrabowane przedmioty. Funkcjonariusze zabezpieczyli między innymi dyktafon. Znaleźli również metalową pałkę, narzędzie którym posługiwali się sprawcy rozbojów.

Policjanci ustalają, co jeszcze mają na swoim koncie zatrzymani mężczyźni. Bandytom grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony