Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Halowy turniej dla dzieci i młodzieży w Goleniowie

Data publikacji 26.02.2008

Goleniowscy policjanci w ostatnie dni ferii zorganizowali juz po raz piąty Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Komendanta. W tegorocznej edycji wzięło udział 31 drużyn. Ideą zorganizowania turnieju było przede wszystkim zorganizowanie wolnego czasu dla dzieci w czasie zimowych ferii, ponieważ nie wszystkie wyjeżdżały na zimowiska.

W czwartek swoje mecze rozgrywały drużyny ze szkół podstawowych a w piątek ze szkół gimnazjalnych. Turniej cieszy się ogromną popularnością w Goleniowie, startują w nim drużyny z całego powiatu goleniowskiego. W tegorocznej edycji wzięło udział 31 drużyn. Ideą zorganizowania turnieju było przede wszystkim zorganizowanie wolnego czasu dla dzieci w czasie zimowych ferii, ponieważ nie wszystkie wyjeżdżały na zimowiska.

Puchary oraz nagrody ufundował Komendant Powiatowy Policji w Goleniowie insp. Leszek Skotnicki, Burmistrz Goleniowa Andrzej Wojciechowski, Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu UMIG Goleniów Dorota Rybarska-Jarosz oraz firmy z powiatu goleniowskiego. W rywalizacji drużyn ze szkół podstawowych zwyciężył zespół o nazwie Siedmiu Apostołów, drugie miejsce zajął Ina 95 a trzecie Czarne Bosy.

Wśród drużyn gimnazjalnych wygrał zespół Czarne Waflony a kolejne miejsca zajęli Ina 93 i Banana Yee.

Już tradycją się stało, że wszystkie mecze sędziowane są przez policjantów w mundurach a organizacją turnieju zajmują się dzielnicowi. Wszyscy uczestnicy Turnieju zostali zaproszeni przez insp. Leszka Skotnickiego już na kolejny VI Turniej, który odbędzie się w przyszłym roku.
Powrót na górę strony