Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bolesławiecki policjant - pasjonat biegania

Data publikacji 04.05.2018

Sierżant Łukasz Król to policjant drogówki z komendy powiatowej w Bolesławcu, którego pasją jest bieganie. Funkcjonariusz po raz kolejny brał udział w warszawskim maratonie. Na swoim koncie ma również Bieg Rzeźnika na dystansie 82 km. Świetna kondycja i hart ducha to niewątpliwe atuty, które policjant wykorzystuje również w codziennej służbie.

Policjant Wydziału Ruchu Drogowego komendy powiatowej w Bolesławcu to sportowiec, który brał udział w wielu biegach o różnych dystansach. Sierżant Łukasz Król swoją przygodę z bieganiem rozpoczął 5 lat temu. W kwietniu br. pobiegł w Orlen Warsaw Marathon, który ukończył z czasem 3:10:08.

Świetna kondycja i hart ducha to niewątpliwe atuty, które policjant wykorzystuje również w codziennej służbie. Sierżant Łukasz Król ma na swoim koncie m. in. Półmaraton Ślężański, Bieg Niepodległości, Półmaraton Wielka Pętla Izerska a także Bieg Rzeźnika z dystansem 82 km oraz bolesławieckie Europejskie Biegi Uliczne i Wiosenny Bieg Między Mostami.

Jako uczestnik wielu imprez sportowych nasz policjant promuje nie tylko aktywny styl życia ale również mundur i miasto Bolesławiec. Dodatkowo biegacz aktywnie działa w stowarzyszeniu Klub Biegacza Bolesławiec.

(KWP we Wrocławiu / mw)

  • Bolesławiecki policjant - pasjonat biegania
  • Bolesławiecki policjant - pasjonat biegania
  • Bolesławiecki policjant - pasjonat biegania
  • Bolesławiecki policjant - pasjonat biegania
Powrót na górę strony