Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Pierwszy start w nowym sezonie i wicemistrzostwo Polski

Data publikacji 10.05.2018

Dobrze rozpoczął się nowy sezon startowy dla naszej policjantki. 5 maja 2018 roku w Teatrze Muzycznym w Łodzi odbyły się Mistrzostwa Polski Federacji PCA. Aspirant Katarzyna Staśkowska w swojej kategorii Ladys Bikini Trained zdobyła srebrny medal.

Mistrzostwa Polski Federacji PCA (Physical Culture Association) odbyły się po raz pierwszy w Polsce, w dodatku w pobliskiej Łodzi. Oczywiście nie mogło zabraknąć naszej sympatycznej policjantki, która rywalizowała w kategorii bikini trained. Z pierwszych w tym sezonie zawodów wróciła ze srebrnym medalem. Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne starty!

Physical Culture Association powstało w lipcu 2015 roku w Wielkiej Brytanii, aby poprawić etykę, kulturę oraz uczciwość, jak i podnieść status sportowców, wynagradzając ich za ciężką pracę i zaangażowanie w rozwijaniu swojej sylwetki. Od tego czasu PCA rozszerzyła się na cały Świat tj. Australia, Belgia, Hiszpania, Holandia, Luksemburg, Polska, Litwa, Łotwa, Estonia, Szkocja, Irlandia, USA, Korea Południowa, Finlandia, Kuwejt, Palestyna, Liban, Syria, Nepal, Nowa Zelandia, Indie, Izrael, Filipiny oraz Chiny gdzie w krajach tych stała się nowym standardem najbardziej prestiżowych zawodów sportów sylwetkowych.

Polska jako kraj dołączyła do PCA w kwietniu 2017 roku. Dynamicznie promując się na rynku polskim bardzo szybko zyskała sobie dobra markę, rzesze fanów, sportowców oraz zawodników. PCA jest otwarta dla wszystkich atletów oraz zawodników fitness o zróżnicowanym doświadczeniu sportowym. W Teatrze Muzycznym w Łodzi wystartowało ponad 100 zawodników z Polski i zagranicy.

(KWP w Łodzi /  fot. mymedia.com.pl, archiwum prywatne/ mw)

  • Medal wywalczony przez łódzką policjantkę
  • Mistrzostwa Polski Federacji PCA
  • Aspirant Katarzyna Staśkowska
Powrót na górę strony