Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zbieramy krew na 100-lecie Niepodległej Polski

Data publikacji 15.05.2018

Przed budynkiem wschowskiej Policji stanął po raz kolejny mobilny punkt poboru krwi. Cykl zbiórki krwi rozpoczął się w listopadzie ubiegłego roku i zakończy się w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Pomysłodawcą akcji jest insp. Tomasz Kłosowski.

We wtorek (15 maja) ruszyła kolejna zbiórka krwi. Przed siedzibą wschowskiej Policji zatrzymał się zielonogórski mobilny punkt poboru krwi. Cel naszej zbiórki jest szczytny.

Hasło 100 litrów krwi na 100-lecie Odzyskania Niepodległej POLSKI! To wyzwanie nie tylko wschowskiej Policji, ale również mieszkańców powiatu wschowskiego, którzy aktywnie włączają się w ten jak szczytny cel. Wszystko po to, aby w tym roku, w setny jubileusz wolnej Polski uzbierać 100 litrów krwi.

W dzisiejszej akcji uczestniczą wschowscy policjanci, pracownicy Policji, mieszkańcy powiatu wschowskiego. Wszystkie osoby, które mają świadomość jak ważnym darem życia jest krew.  Poprzednie zbiórki odbyły się w lutym i marcu. Kolejne akcje zaplanowane są na sierpień i październik.

 

podkom. Maja Piwowarska

Oficer Prasowy KPP Wschowa

Powrót na górę strony