Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Podejrzani o pobicie 52-latka zatrzymani

Data publikacji 16.05.2018

Sejneńscy policjanci zatrzymali pięciu podejrzanych o pobicie 52-letniego mężczyzny. Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, na terenie gminy Krasnopol. Podejrzani usłyszeli już zarzuty. Teraz o ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Sejnach, w minioną sobotę uzyskał informację, że w jednym z domów mieszkalnych na terenie gminy Krasnopol, miało dojść do pobicia mężczyzny. Na miejsce zdarzenia natychmiast zostali skierowani policjanci. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że pobicia 52-latka prawdopodobnie dokonało kilku mężczyzn.  Jeden z napastników wszedł do domu pokrzywdzonego pod pretekstem rozmowy z jego synem. Chwilę po tym, do mieszkania 52-latka wdarło się kolejnych trzech mężczyzn. Agresorzy uderzali pokrzywdzonego po całym ciele. Następnie w trakcie ucieczki, napastnicy zniszczyli jeszcze boczne lusterka dwóch zaparkowanych aut. Jak się później okazało, jeden z podejrzanych w czasie oczekiwania na swoich kolegów, ukradł głośnik samochodowy z auta pokrzywdzonego.

Sejneńscy kryminalni natychmiast ustalili wszystkich sprawców zdarzenia. Podejrzani w wieku od 17 do 20 lat – mieszkańcy powiatu suwalskiego, trafili do policyjnego aresztu. Już kolejnego dnia mężczyźni usłyszeli zarzuty. Teraz  o ich dalszych losach zdecyduje sąd.

KWP w Białymstoku/ek

  • Policjant z zatrzymanym.
  • Policjant z zatrzymanym.
  • Policjant z zatrzymanym.
Powrót na górę strony