Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zabezpieczyli ponad 3 kg narkotyków

Data publikacji 18.05.2018

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy wspólnie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu przeszukali łącznie kilka posesji znajdujących się na terenie Grudziądza. W rezultacie mundurowi znaleźli i zabezpieczyli ponad 3 kg narkotyków oraz amunicję do broni palnej. W sprawie zatrzymano dwóch mężczyzn, którzy już usłyszeli zarzuty. Decyzją Sądu zostali aresztowani na 3 miesiące.

Kryminalni z Komendy Wojewódzkiej Policji w Bydgoszczy, wspólnie z policjantami z Komendy Miejskiej Policji w Grudziądzu, zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Stróże prawa już od pewnego czasu mieli przypuszczenia, że osoby te mogą łamać prawo.

W środę funkcjonariusze weszli jednocześnie do kilku posesji, w których łącznie znaleźli ponad 3 kg różnych narkotyków oraz amunicję do broni palnej. Dwaj grudziądzanie w wieku 26 i 56 lat trafili do policyjnej celi. Wczoraj mężczyźni zostali doprowadzeni do prokuratury, gdzie usłyszeli zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających, a 26-latek dodatkowo posiadania amunicji bez zezwolenia. Dzisiaj  na wniosek prokuratora sąd zastosował wobec nich tymczasowy areszt na 3 miesiące. Teraz właścicielom zakazanych substancji grozi do 10 lat więzienia.

KWP w Bydgoszczy/ek

  • Policjant z zatrzymanym.
  • Policjant z zatrzymanym.
  • Policjant z zatrzymanym.

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 49.43 MB)

Powrót na górę strony