Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpiecznie i rodzinnie podczas żużlowego meczu w Gorzowie Wlkp.

Data publikacji 21.05.2018

Policyjne zabezpieczenie związane z żużlowym meczem w Gorzowie Wlkp. przebiegło bez poważnych incydentów. Na stadion przy ul. Śląskiej dotarło niemal 14.000 kibiców czarnego sportu. Sporo pracy mieli policjanci ruchu drogowego, by pomóc kibicom bezpiecznie dotrzeć do celu.

Kibice udający się na Stadion im. Edwarda Jancarza w Gorzowie Wlkp. liczyli na dobre widowisko. W bezpieczne dotarcie na stadion dbali policjanci. Funkcjonariusze ruchu drogowego i prewencji zabezpieczali niedzielne spotkanie między drużynami z Gorzowa i Częstochowy. Niemal 14.000 sympatyków czarnego sportu mogło liczyć na pomoc policjantów. A ci mieli sporo pracy związanej przede wszystkim z bezpieczeństwem kierowców i pieszych.

Obecność policjantów w białych czapkach w przypadku meczów przy ul. Śląskiej jest niezbędna. To właśnie w okolicach stadionu, przede wszystkim po meczu, kumuluje się ruch pojazdów i pieszych. Każdy szybko i bezpiecznie chce wrócić do domu. Niekiedy zapomina się przy tym o własnym bezpieczeństwie. Praca funkcjonariuszy ruchu drogowego pozwoliła uniknąć potrąceń czy kolizji.

Zabezpieczenie przebiegało spokojnie i bez poważnych incydentów. Dzięki pracy policjantów kibice mogli bezpiecznie dotrzeć na stadion i powrócić do domów.

 

sierż. szt. Grzegorz Jaroszewicz

Zespół Prasowy

KWP w Gorzowie Wlkp.

Powrót na górę strony