Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rekreacyjny bieg stał się biegiem za poszukiwanym

Data publikacji 25.05.2018

Policjant pionu kryminalnego, w czasie wolnym od służby zatrzymał osobę poszukiwaną listem gończym. Zastępca naczelnika, w godzinach wieczornych, zamiast rekreacyjnie biegać ruszył w pościg za poszukiwanym. Zatrzymany, poszukiwany był listem gończym wydanym przez sąd celem doprowadzenia do zakładu karnego i odbycia kary kilku miesięcy pozbawienia wolności za kradzieże i kradzieże z włamaniem.

Kilka dni temu Zastępca Naczelnika Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa V podkom. Jarosław Soliwodzki, w czasie wolnym od służby, w godzinach wieczornych, rekreacyjnie biegał. W pewnym momencie zauważył mężczyznę odpowiadającego rysopisowi osoby poszukiwanej przez sąd, celem doprowadzenia do zakładu karnego. Policjant przez chwilę obserwował mężczyznę, a kiedy upewnił się, że jest to poszukiwany, ruszył za nim w pościg.  Mariusz G. został zatrzymany po krótkim pościgu. Poszukiwany został doprowadzony do komendy przy ulicy Żeromskiego.

Zatrzymany, poszukiwany był listem gończym wydanym przez Sąd Rejonowy dla Warszawy Żoliborza celem doprowadzenia do zakładu karnego i odbycia kary pozbawienia wolności za kradzieże i kradzieże z włamaniem Następnego dnia poszukiwany trafił do aresztu śledczego.

To nie pierwsze zatrzymanie osoby poszukiwanej, w czasie wolnym od służby, przez podkom. Jarosława Soliwodzkiego.

ek/mbr

Powrót na górę strony