Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zatrzymany do sprawy pożaru w Inowrocławiu

Data publikacji 29.05.2018

Wczoraj (28.05) policjanci z KWP w Bydgoszczy i KPP w Inowrocławiu zatrzymali 50-latka, który mógł mieć związek z pożarem toalety, do którego doszło w Inowrocławiu. Zatrzymany złożył wyjaśnienia. Dziś jeszcze 50-latek zostanie doprowadzony do prokuratury w Inowrocławiu.

Wczoraj po godz. 18:00 policjanci z Bydgoszczy i Inowrocławia zatrzymali w okolicach Kruszwicy 50-latka. Mężczyzna został zatrzymany w związku ze sprawą pożaru kamienicy w Inowrocławiu, do jakiego doszło w nocy, z piątku na sobotę.

Materiał dowodowy zebrany przez kryminalnych pozwolił na przedstawienie zatrzymanemu zarzutu nieumyślnego spowodowania pożaru. Przestępstwo to zagrożone jest karą do 3 lat pozbawienia wolności.

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie. Planowane jest doprowadzenie go do prokuratury w Inowrocławiu.

 

Przypomnijmy: w sobotę ok. godzi. 12:00 policjanci z Inowrocławia otrzymali zgłoszenie dot. pożaru przenośnej toalety usytuowanej w pobliżu kamienicy, do którego doszło w nocy z piątku na sobotę. W sprawie tej przyjęto zawiadomienie dot. uszkodzenia mienia.

W niedzielę policjanci otrzymali kolejne zgłoszenie mające związek z tą sprawą. Zawiadomienie dot. usiłowania zabójstwa.

Do działań włączyli się policjanci Wydziału Kryminalnego KWP w Bydgoszczy. W poniedziałek rano akta spraw trafiły do prokuratury. Praca policjantów z Inowrocławia i Bydgoszczy pozwoliła na zatrzymanie 50-letniego mieszkańca Inowrocławia.

Zainstaluj wtyczkę Flash, aby zobaczyć odtwarzacz.
Powrót na górę strony