Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny mistrzowski puchar dla dolnośląskiej policjantki

27 maja br. w miejscowości Wyrzysk (woj. wielkopolskie) odbyły się Mistrzostwa Polski Policjantów oraz Służb Mundurowych w kolarstwie górskim. Zawodnicy w duchu sportowej rywalizacji zmierzyli swoje siły na dystansie 32 kilometrów z przewyższeniem 700 metrów. Kolejny raz bezkonkurencyjna okazała się dolnośląska policjantka sierż. Joanna Jarząb.

W niedzielę, 27 maja, odbyły się Mistrzostwa Polski Policjantów oraz Służb Mundurowych w kolarstwie górskim. Impreza odbywała się pod patronatem Komendanta Głównego Policji. Trasa godna mistrzostw Polski obejmowała dystans 32 kilometrów z przewyższeniem aż 700 metrów. Była bardzo wymagająca, z długimi i ciężkimi podjazdami.

Kolejny raz nie zawiodła funkcjonariuszka sierż. Joanna Jarząb, która z ogromną przewagą jako pierwsza zameldowała się na linii mety, tym samym zdobywając mistrzowski tytuł.

Sierż. Joanna Jarząb na co dzień jest policjantką wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Górze. Kolarstwem pasjonuje się od trzech lat. Startując w zawodach niejednokrotnie zdobywała tytuły mistrzowskie zajmując najwyższe miejsca na podium.

Gratulujemy i życzymy dalszych wygranych.

(KWP we Wrocławiu / kp)

 

  • sierż. Joanna Jarząb na podium
  • sierż. Joanna Jarząb
Powrót na górę strony