Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kurs samoobrony dla kobiet

Data publikacji 28.02.2008

Instruktorzy z Lubelskiego Sportowego Klubu Taekwon-do wraz z oficerami sekcji prewencji i psychologiem policyjnym rozpoczynają kolejny bezpłatny kurs samoobrony dla kobiet. W pierwszej edycji szkoleń wzięło udział 25 pań.

4 marca rusza druga edycja całkowicie bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet. Zajęcia będą odbywały się w sali gimnastycznej Gimnazjum nr 2 przy ul. Lwowskiej 11 w Lublinie we wtorki i czwartki w godzinach 19.00 - 20.30.

Kurs będzie trwał do połowy maja, a jego uczestniczki dowiedzą się jak się zachowywać, aby w przyszłości nie stać się ofiarą przestępstwa. Szkolenie obejmuje zarówno przekazanie wiedzy teoretycznej, jak i praktycznej z zakresu samoobrony. Zajęcia poprowadzą instruktorzy Taekwon-do, psycholog i policjanci z komendy w Lublinie. Poprzednia edycja kursu cieszyła się dużą popularnością wśród pań w różnym wieku. Pamiątkowe dyplomy ukończenia zajęć otrzymało 25 kobiet.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.lskt.lublin.pl w dziale "Kurs samoobrony dla kobiet", a także w biurze Polskiego Związku Taekwon-do w godzinach 8.00-15.00, pod nr tel 743-01-50.

Powrót na górę strony