Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

W Lubuskiem rywalizowali w Mistrzostwach Policji w Żeglarstwie

Data publikacji 29.05.2018

W miniony weekend na Jeziorze Sławskim odbyły się Mistrzostwa Policji w Żeglarstwie w klasie Omega pod patronatem Komendanta Głównego Policji. W zawodach rywalizowało 17 załóg. Na podium stanęły drużyny ze Świdnicy, Wrocławia i Nowej Soli.

W miniony weekend na Jeziorze Sławskim odbyły się Mistrzostwa Policji w Żeglarstwie w klasie Omega. Organizatorami tegorocznych regat byli policjanci i pracownicy Policji NSZZP garnizonu dolnośląskiego, a patronatem zostały objęte przez Komendanta Głównego Policji, Wojewodę Lubuskiego, Komendanta Wojewódzkiego Policji w Gorzowie Wlkp., Burmistrza Sławy oraz Przewodniczącego Zarządu Głównego NSZZ Policjantów. W zawodach rywalizowało 17 drużyn z całej Polski.

Na podium stanęły drużyny ze Świdnicy, Wrocławia i Nowej Soli. Nowosolską komendę reprezentowali: sternik- nadkom. Roman Kondracki, kom. Bartosz Jasiewski oraz podinsp. Stanisław Pikulski. Zorganizowane regaty to nie tylko rywalizacja na wodzie, ale również okazja do spotkania się w żeglarskim gronie wraz z rodzinami i dziećmi, które wspierały zawodników przez cały czas trwania wyścigów. Uczestnicy regat otrzymali poza pucharami także nagrody rzeczowe, pamiątkowe dyplomy, medale i upominki.

 

Źródło:

podkom. Maja Piwowarska

KPP we Wschowie

st. sierż. Justyna Sęczkowska

KPP w Nowej Soli

Powrót na górę strony