Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawcy uszkodzenia mienia w "oku" kamery

Data publikacji 28.02.2008

Dzięki spostrzegawczości pracowników monitoringu oraz szybkiej reakcji bielańskich policjantów i strażników miejskich zatrzymano dziś w nocy dwie osoby podejrzane o uszkodzenie przystanku autobusowego przy ul. Reymonta. Adrianowi K. i Tomaszowi B. już zostały przedstawione zarzuty. Grozi im do kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Około 2:00 bielańscy policjanci otrzymali z centrum monitoringu informację o osobach dewastujących przystanek komunikacji miejskiej. Młodzi ludzie zerwali rozkład jazdy z tablicy znajdującej się na przystanku. Mundurowi natychmiast udali się pod wskazany adres. Na miejscu zauważyli dwóch młodych mężczyzn odpowiadających podanym rysopisom. Na widok radiowozów mężczyźni zaczęli uciekać. Policjanci i strażnicy ruszyli w pościg za młodymi ludźmi. Szybka reakcja policjantów i strażników miejskich uniemożliwiła wandalom dalszą ucieczkę.

20-letni Tomasz B. i 22-letni Adrian K. zostali zatrzymani. Badanie alkomatem wykazało u Tomasza B. 1,5 promila, zaś u Adriana K. 1,3 promila alkoholu w organizmie. Mężczyznom już przedstawiono zarzuty niszczenia mienia. Grozi im kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony