Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny podejrzany z narkotykami zatrzymany przez mazowieckich policjantów

Policjanci z Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu zatrzymali 25-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. Jest to kontynuacja sprawy z lutego br. Wówczas zatrzymano kilka osób podejrzanych o przemyt narkotyków z Holandii.

Od pewnego czasu w zainteresowaniu policjantów z Wydziału Kryminalnego KWP zs. w Radomiu był 26-latek, którego policjanci podejrzewali o przemyty narkotyków z Holandii do Radomia. Operacyjni ustalili, że może przewozić marihuanę na teren Radomia. Mężczyzna został zatrzymany w Młodocinie. W jego citroenie policjanci znaleźli ponad 3 kg marihuany o czarnorynkowej wartości 170 tys. zł. W toku przeszukań mieszkań policjanci znaleźli kolejne narkotyki – ponad 250 gramów marihuany. Do sprawy handlu narkotykami na terenie Radomia oraz województwa mazowieckiego zatrzymano kolejnych dwóch 26-latków. Sąd Rejonowy w Radomiu zastosował wobec nich tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy.

Sprawa jednak na tym się nie zakończyła. Policjanci z Wydziałów Kryminalnego i Dochodzenio-Śledczego KWP zs. w Radomiu cały czas prowadzili intensywne  pod nadzorem Prokuratury Okręgowej w Radomiu.

Kilkanaście dni temu w ręce „operacyjnych” z KWP wpadł kolejny podejrzany. Tym razem to 25-latek. W mieszkaniu mężczyzny policjanci ujawnili ok. 1 kg amfetaminy i 100 g marihuany.

Zatrzymani mężczyźni są podejrzani o to, że działając w ramach zorganizowanej grupy przestępczej nabywali znaczne ilości środków odurzających na terenie państw Unii Europejskiej i przywozili je do Polski oraz o to, że posiadali środki odurzające. Teraz grozi im co najmniej 3 lata więzienia.

(KWP zs. w Radomiu / mg)

  • Kolejny podejrzany z narkotykami zatrzymany przez mazowieckich policjantów
  • narkotyki
Powrót na górę strony