Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Hat trick policjantki w Mistrzostwach Polski w biegu po schodach „Sky Tower Run”

Data publikacji 30.05.2018

Policjantka z dolnośląskiej komendy starsza sierżant Anna Ficner kolejny raz potwierdziła, że nie ma sobie równych zdobywając pierwsze miejsce w kategorii kobiet podczas Mistrzostw Polski w biegu po schodach „Sky Tower Run 2018”. Najwyższy wrocławski budynek liczy 49 pięter - dokładnie 1142 schody. To już trzeci mistrzowski tytuł tej utalentowanej zawodniczki, członkini lekkoatletycznej kadry reprezentacji Policji w tych zawodach.

W ubiegłą sobotę rozegrano Mistrzostwach Polski w biegu po schodach „Sky Tower Run 2018”. Trasa biegu prowadziła na 49 piętro wieżowca po lewoskrętnej klatce schodowej. Zawodnicy mieli do pokonania 1142 stopnie.

Zwyciężczynią tegorocznej edycji w kategorii kobiet została st. sierż. Anna Ficner - funkcjonariuszka Wydziału Konwojowego Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu, która na pokonanie takiego dystansu potrzebowała 6 min. 22 s. Jest to już piąty start policjantki w tym budynku, gdzie od trzech lat rozgrywane są Mistrzostwa Polski i w których zdobywała już mistrzowski tytuł.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

(KWP we Wrocławiu / mw)

  • Hat trick policjantki w Mistrzostwach Polski w biegu po schodach „Sky Tower Run”
  • Hat trick policjantki w Mistrzostwach Polski w biegu po schodach „Sky Tower Run”
Powrót na górę strony