Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Krasnystaw: Mundur na rowerze 2018 – mundurowi mundurowym

Data publikacji 30.05.2018

Trwa II edycja rowerowej sztafety charytatywnej (ponad 6.000 km) organizowanej przez GRUPĘ „ MUNDUR NA ROWERZE”. W tym roku akcja „MUNDUROWI MUNDUROWYM” ma celu zebranie środków na leczenie i rehabilitację funkcjonariuszy poszkodowanych w trakcie akcji. Uczestnicy jadą dla Marcina (policjanta) i Arka (strażaka) z Łodzi. Sztafeta rozpoczęła się w Białymstoku, a zakończy w Łodzi. Wśród uczestników jedzie sierż. Anna Kędra z Komendy w Krasnymstawie.

 „MUNDUR NA ROWERZE” jest to nieformalna-koleżeńska grupa rowerowa zrzeszająca funkcjonariuszy i pracowników Policji, Straży Granicznej, Służby Więziennej, Straży Ochrony Kolei, Państwowej Straży Pożarnej, żołnierzy Wojska Polskiego,  Żandarmerii, funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej oraz ratowników medycznych.  Działania grupy ukierunkowane są na pomoc dla poszkodowanych funkcjonariuszy. Oprócz tego członkowie „MUNDURU NA ROWERZE” promują zdrowy tryb życia, aktywność fizyczną a także budowanie więzi przyjaźni funkcjonariuszy, którzy na co dzień ze sobą współpracują.
W tym roku trasa sztafety jaka jedzie dla Marcina i Arka liczy 6130 km i przebiega przez 130 miast. Wystartowali 22 maja z Białegostoku. 17 czerwca 2017 roku około godziny 18.00 sztafeta dotrze do Krasnegostawu, następnie uczestnicy wyruszą w dalszą drogę, na ostatni tego dnia etap - do Chełma. Wśród kolarzy będzie jechać sierż. Anna Kędra miłośniczka i wielokrotna triumfatorka wyścigów rowerowych.
Wszystkich chętnych funkcjonariuszy, pracowników cywilnych jednostek oraz sympatyków jazdy rowerem zapraszamy do wspólnego przejechania etapu sztafety z Krasnegostawu do Chełma.

Starujemy z parkingu przy KPP Krasnystaw, ul Okrzei 11 o godzinie 18.00. Do przejechania mamy dystans około 30 km w spokojnej, towarzyskiej, integracyjnej atmosferze.

 


P.W.


 

Powrót na górę strony