Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Justyna Kozdryk Mistrzynią Europy

Data publikacji 02.06.2018

Trzy medale wywalczyli biało-czerwoni w pierwszym dniu odbywających się we francuskim Berck-Sur-Mer Otwartych Mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów. Po złoto oraz srebro w kategorii wagowej do 45 kg sięgnęła Justyna Kozdryk -nasza koleżanka, która na co dzień pracuje w Komendzie Powiatowej Policji w Grójcu.

W dniach 25 – 29 maja 2018 roku na Otwartych Mistrzostwach Europy w podnoszeniu ciężarów we francuskim Berck-Sur-Mer uczestniczyła 22 osobowa reprezentacja Polski. Wśród zawodników znalazła się po raz kolejny Justyna Kozdryk, która swoją kolekcję sportowych pamiątek powiększyła o kolejne dwa medale.

25 maja br. w zadowach w kategorii do 45 kg rozpoczęła udanym podejściem do sztangi ważącej 90 kg. W kolejnej próbie udało jej się zaliczyć 94 kg. W ostatnim trzecim podejściu nasza mistrzyni wycisnęła sztangę, na której znajdowało się aż 96 kg. Ten wysiłek pozwolił na zdobycie złotego medalu.

Justyna Kozdryk, na co dzień reprezentantka Kraski Jasieniec i Radomskiego Stowarzyszenia Sportu i Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych „Start”, pracuje jako pracownik cywilny Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Grójcu.

Naszej koleżance serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!

KWP z/s w Radomiu / wsz

  • Justyna Kozdryk Mistrzynią Europy
  • Justyna Kozdryk Mistrzynią Europy
  • Justyna Kozdryk Mistrzynią Europy
Powrót na górę strony