Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz tych mężczyzn? - Polkowiccy policjanci szukają sprawców kradzieży

Data publikacji 02.06.2018

Policjanci Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach szukają sprawców kradzieży biżuterii. Mężczyźni wykorzystując nieuwagę właściciela domu zabrali biżuterię o wartości ponad 8 tysięcy złotych. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby przedstawione na portretach pamięciowych, prosimy o kontakt z policją.

Do zdarzenia doszło w jednym z domów na terenie gminy Gaworzyce. Sprawcy wykorzystując chwilową nieuwagę właściciela nieruchomości ukradli m.in. łańcuszki, pierścionki, bransoletę oraz medaliki, których wartość oszacowano na kwotę ponad 8 tysięcy złotych.

Na podstawie zebranych w tej sprawie materiałów, opracowano portrety pamięciowe sprawców. Wszystkich, którzy rozpoznają osoby przedstawione na portretach pamięciowych prosimy o kontakt osobisty z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach przy ulicy Legnickiej 15 lub z najbliższą jednostką policji. Informacje mogące pomóc w ustaleniu tożsamości poszukiwanych mężczyzn, można również przekazać telefonicznie pod numer Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Polkowicach: 76-846-33-00.

KWP we Wrocławiu / wsz

  • Rozpoznajesz tych mężczyzn? - Polkowiccy policjanci szukają sprawców kradzieży
  • Rozpoznajesz tych mężczyzn? - Polkowiccy policjanci szukają sprawców kradzieży
Powrót na górę strony