Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Na długo pożegna się z kierowaniem pojazdami

Data publikacji 04.06.2018

Kontrolowany w niedzielny poranek przez włoszczowskich policjantów 40-letni kierowca fiata najpierw przekroczył dozwoloną prędkość w obszarze zabudowanym o 78 km/h, dodatkowo mężczyzna prowadząc swój pojazd znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Po sprawdzeniu w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany i nie posiada uprawnień, gdyż stracił je wcześniej za jazdę na „podwójnym gazie”. Teraz za swoje czyny odpowie przed sądem.

Sytuacja miała miejsce w niedzielę kilka minut przed godzina 9:00 w Damianach. Na drodze krajowej 78 policjanci włoszczowskiej drogówki zatrzymali do kontroli kierującego dostawczym fiatem, który przekroczył w obszarze zabudowanym dopuszczalną prędkość o 78 km/h. Dodatkowo 40-latek prowadząc swój pojazd znajdował się w stanie po użyciu alkoholu. Po sprawdzeniu mężczyzny w policyjnej bazie danych okazało się, że mężczyzna jest poszukiwany i ma do odbycia karę kilku dni w areszcie, a swoje uprawnienia stracił już wcześniej kierując pojazdem po alkoholu. 

Po raz kolejny apelujemy o rozsądek i trzeźwość za kierownicą. Pamiętajmy, że kierowanie pojazdem po wcześniejszym wypiciu alkoholu wpływa znacznie na bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego.

Opr. MJ

Źródło: KPP we Włoszczowie

Opis filmu: Przekroczenie prędkości

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 3.3 MB)

Powrót na górę strony