Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Posiadali narkotyki, a jeden z nich nimi handlował. Zostali zatrzymani przez grójeckich policjantów

Data publikacji 07.06.2018

Policjanci z grójeckiego wydziału kryminalnego zatrzymali trzech mężczyzn związanych z przestępczością narkotykową. Mężczyźni posiadali marihuanę, amfetaminę i metamfetaminę. Funkcjonariusze przedstawili im zarzuty posiadania oraz handlu narkotykami. Dzięki grójeckim policjantom ponad 2 kg narkotyków o wartości ponad 170 tys. zł nie trafi na rynek.

Kryminalni z Grójca na podstawie na jednej z grójeckich posesji przeszukali mieszkanie dwóch braci (37 i 49 lat). Jeden z nich posiadał marihuanę, natomiast drugi amfetaminę. Obaj zostali zatrzymani i usłyszeli zarzuty posiadanie środków odurzających i psychotropowych.

Policjanci w trakcie przeszukania pojazdu znajdującego się na tej samej posesji, ujawnili marihuanę, amfetaminę oraz metamfetaminę. Następnie zatrzymali 32-latka, który użytkował wspomniany pojazd. Narkotyki zostały zabezpieczone przez policjantów. Ponadto funkcjonariusze w wyniku swojej pracy udowodnili mieszkańcowi Grójca handel środkami odurzającymi.

Zabezpieczono ponad 410 gramów amfetaminy i blisko 750 gramów metamfetaminy oraz ponad 830 gramów marihuany. Za posiadanie środków odurzających grozi do 3 lat więzienia, natomiast za handel od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

(KWP zs. w Radomiu / kp)

 

Powrót na górę strony