Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Bezpiecznie w trakcie zgrupowania reprezentacji Polski w piłce nożnej w Arłamowie

Data publikacji 08.06.2018

Policjanci dbali o bezpieczeństwo i porządek podczas przygotowań reprezentacji Polski w piłce nożnej do Mistrzostw Świata 2018 w Arłamowie. Funkcjonariusze zabezpieczali trasy dojazdowe, jak również dbali, by nie doszło do żadnych niebezpiecznych incydentów.

Od 28 maja do 7 czerwca, reprezentacja Polski w piłce nożnej przebywała w Arłamowie. Policjanci dbali o spokój i porządek oraz czuwali nad bezpieczeństwem kibiców, którzy chcieli się spotkać z piłkarzami w trakcie „otwartych” treningów. Pobyt piłkarzy cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem. Szczególną uwagę zwracano na to, by nie dopuścić do chuligańskich zachowań oraz aktów wandalizmu. Policjanci zwracali również uwagę na prawidłowy ruch pieszych i pojazdów w rejonie Arłamowa.

Funkcjonariusze wszystkich pionów dbali o bezpieczeństwo zarówno kibiców, jak i mieszkańców powiatu bieszczadzkiego, zabezpieczali główne trasy dojazdowe, a także rejon wokół hotelu. Ustrzyckich policjantów w zabezpieczeniu wizyty wspierali policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Rzeszowie oraz funkcjonariusze z innych jednostek garnizonu podkarpackiego. Ponadto funkcjonariusze ściśle współpracowali ze Służbą Ochrony Państwa oraz Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie, w trakcie spotkania premiera Mateusza Morawieckiego z piłkarzami.

 

  • fot. M.S. Mazurkiewicz
  • fot. M.S. Mazurkiewicz
  • fot. M.S. Mazurkiewicz
  • fot. M.S. Mazurkiewicz
Powrót na górę strony