Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Areszt za narkotyki

Data publikacji 13.06.2018

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 39-latek, u którego policjanci znaleźli blisko 3 kg różnych narkotyków, w tym kokainę i marihuanę. Zatrzymanie mężczyzny i zabezpieczenie takiej ilości narkotyków to efekt współpracy policjantów z Szydłowca i CBŚP Zarządu w Radomiu.

Policjanci z Szydłowca pracowali nad zatrzymaniem poszukiwanego listem gończym 39-latka skazanego za przestępstwa narkotykowe, wobec którego mieli podejrzenia, że nadal ma związek z przestępczością narkotykową. W trakcie zatrzymania na terenie Szydłowca kryminalni znaleźli przy mężczyźnie, a następnie w zajmowanych przez niego pomieszczeniach blisko 1 kilogram marihuany oraz żywicy z konopi, ponad 22 porcje kokainy a także blisko 2 kg amfetaminy.

Mieszkaniec Szydłowca już usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających, za co grozi kara pozbawienia wolności do lat 10. Decyzją sądu został on tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy. Policjanci pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Przysusze ośrodek zamiejscowy w Szydłowcu, ustalają przebieg procederu przestępczego. Zatrzymanie mężczyzny i zabezpieczenie takiej ilości narkotyków to efekt współpracy policjantów z Szydłowca i CBŚP Zarządu w Radomiu.

Autor:st. sierż. Marlena Skórkiewicz/KK/CBŚP

Pobierz plik (format mp4 - rozmiar 5.61 MB)

Powrót na górę strony