Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zmierzyli się w błocie z dinozaurami

Data publikacji 13.06.2018

Policjanci z Samodzielnego Pododdziału Prewencji Policji w Radomiu zajęli trzecie miejsce w kategorii drużynowej w biegu survivalowym „Raptor Run”, który odbył się w miniony weekend w Bałtowie.

„Raptor Run” to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie biegowe w czasie którego zawodnicy rywalizowali między sobą na wyjątkowo wymagającym terenie. Ukształtowanie okolic Bałtowa oraz naturalne przeszkody w postaci wąwozów i ścian skalnych idealnie wpisało się w formułę biegów survivalowych. Radomscy policjanci pokonali 12 kilometrów trudniej trasy, na którą składało się ponad 65 ekstremalnie trudnych przeszkód, w tym wąwozy, skały, bagna, rzeka, a także równoważnie liny, czy wilcze doły.

Po zsumowaniu wyników okazało się, że trzecie miejsce w klasyfikacji drużynowej zajęła ekipa SPPP w Radomiu w składzie: sierż. szt. Krzysztof Mikołajczyk, st. sierż. Łukasz Michałowski, sierż. Norbert Ciechanowski, st. post. Marcin Ługowski oraz st. post. Przemysław Sieczka. Również w klasyfikacji indywidualnej dwóch naszych biegaczy znalazło się w pierwszej dziesiątce.

SPPP Radom/RJ

 

Powrót na górę strony