Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Odpowiedzą za znęcanie nad współlokatorką

Data publikacji 15.06.2018

Policjanci z Ząbkowic Śląskich zatrzymali kobietę i mężczyznę podejrzanych o znęcanie się nad inną osobą. Ofiara była bita, kopana, przypalana papierosami, a nawet parzona wrzątkiem. Zatrzymani trafili już do tymczasowego aresztu na 3 miesiące.

Ząbkowiccy policjanci zatrzymali 35-letniego mężczyznę oraz 48-letnią kobietę podejrzanych o znęcanie nad inną osobą. Cały proceder wyszedł na jaw dopiero w momencie, gdy pokrzywdzona trafiła do szpitala ze złamaniami, powybijanymi zębami oraz oparzeniami. W trakcie wyjaśniania okoliczności związanych z tą sprawą okazało się, że ofiara przestępstwa zamieszkiwała wraz ze swoimi oprawcami. Po około miesiącu współdzielenia lokalu mieszkalnego zaczął się jej dramat. 41-latka była bita, kopana, przypalana papierosami, a nawet parzona wrzątkiem. Efektem znęcania było też obcięcie jej włosów, powybijanie zębów czy złamanie ręki. W takim stanie trafiła ona do szpitala i wówczas jej sytuacją zainteresował się brat. Do chwili hospitalizacji kobieta nikomu nie mówiła co przeżywa. Po zaleczeniu ran kobieta opuściła szpital, ale nie wróciła do poprzedniego miejsca zamieszkania.

Obecnie wyjaśniana jest cała sytuacja związana z przebiegiem procederu, a także udziałem każdej z podejrzanych osób w poszczególnych zdarzeniach objętych postępowaniem. Okazało się, że zatrzymany mężczyzna był już w przeszłości karany za podobne przestępstwo. Decyzją sądu 35-latek i 48-latka trafili na 3 miesiące do tymczasowego aresztu.

(KWP we Wrocławiu / kp)

 

Powrót na górę strony