Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Zaatakował nożem nieznajomego

Data publikacji 29.02.2008

Dzisiaj do Prokuratury Rejonowej w Lublinie został doprowadzony z wnioskiem o areszt 40-letni mieszkaniec Lublina. Policjanci zatrzymali go po tym jak przy ul. 1 Maja w Lublinie zaatakował nożem klienta jednego z lokali. Pokrzywdzony z raną ciętą szyi trafił do szpitala.

Policjanci ustalili, że 40-latek około 22:00 przyszedł do jednego z lokali przy ul. 1 Maja. Tam razem z innymi klientami spożywał alkohol i oglądał mecz piłki nożnej. W pewnym momencie bez powodu zaatakował nożem nieznanego mu mężczyznę. Pokrzywdzony został zraniony w szyję. Na szczęście udało mu się z pomocą kolegi obezwładnić sprawcę i przytrzymać do czasu przyjazdu Policji.

40-letni pokrzywdzony został zabrany do szpitala. Okazało się, że rana cięta nie zagrażała jego życiu i po opatrzeniu został zwolniony do domu.

Policjanci z sekcji dochodzeniowo-śledczej przesłuchali pokrzywdzonego oraz świadków zdarzenia. Po zgromadzeniu materiałów, dzisiaj sprawca został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej, gdzie zostanie przesłuchany. Policja wnioskowała o zastosowanie wobec niego aresztu tymczasowego na najbliższe trzy miesiące.
Powrót na górę strony