Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

3 miesiące aresztu dla podejrzanego o napaść

Data publikacji 22.06.2018

Ciechanowscy policjanci zatrzymali mężczyznę podejrzanego o napaść na kobietę w parku w Gołotczyźnie. 18-latek już został tymczasowo aresztowany. Tożsamość mężczyzny udało się ustalić m.in. po publikacji w mediach.

Do zdarzenia doszło 5 czerwca w parku w Gołotczyźnie, młody mężczyzna napadł na 40-letnią mieszkankę pow. ciechanowskiego, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Wizerunek mężczyzny zarejestrowały kamery monitoringu. Aby ustalić tożsamość sprawcy zdecydowano się na publikację wizerunku podejrzewanego. Tuż po ukazaniu się zdjęć w mediach, do Komendy Powiatowej Policji w Ciechanowie zgłosił się mężczyzna, który rozpoznał poszukiwanego przez policję mężczyznę.

Dzięki publikacji wizerunku w telewizji, na stronach portali internetowych oraz w wyniku intensywnych działań policji, podejrzewany o napaść mężczyzna został zatrzymany w poniedziałek na terenie Pruszkowa. Okazał się nim 18-letni mieszkaniec pow. legionowskiego. Na wniosek policji i prokuratury wobec 18-latka sąd zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy pomogli w ustaleniu podejrzanego.

Autor: kom. Jolanta Bym

Powrót na górę strony