Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Rozpoznajesz? Poszukujemy mężczyzn podejrzanych o napaść na pracownika służby porządkowej

Data publikacji 23.06.2018

Dąbrowscy policjanci poszukują mężczyzn, których wizerunki publikujemy na załączonych fotografiach. W dniu 19 czerwca 2018 roku w Strefie Kibica w Dąbrowie Górniczej doszło do czynnej napaści na członka służby porządkowej. Publikujemy wizerunki sprawców, licząc na Państwa pomoc w ustaleniu ich personaliów.

Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Dąbrowie Górniczej poszukują mężczyzn w wieku około 25 - 35 lat, wzrostu około 175 - 180 cm, krępej budowy ciała, ubranych w krótkie spodenki koloru niebieskiego oraz białą i czarną koszulkę bez rękawów, którzy w dniu 19 czerwca 2018 roku na terenie dąbrowskiej Strefy Kibica dopuścili się czynnej napaści na pracownika służby porządkowej.

Osoby, które mogą znać tożsamość prezentowanych mężczyzn, będące świadkami zdarzenia lub posiadające jakiekolwiek informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt telefoniczny lub osobisty z Komendą Miejską Policji w Dąbrowie Górniczej przy ul. Aleja Józefa Piłsudskiego 11, tel. 32 63 94 255. Zapewniamy anonimowość.

(KWP w Katowicach / mw)

  • poszukiwani mężczyźni
  • poszukiwani mężczyźni
  • poszukiwani mężczyźni
Powrót na górę strony