Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci zatrzymali mężczyznę mogącego mieć związek z molestowaniem dziecka

Data publikacji 23.06.2018

46-letni mężczyzna mogący mieć związek z molestowaniem kilkuletniego dziecka dobę po zdarzeniu został zatrzymany. Nad sprawą nieustannie pracowało kilkunastu policjantów z Wejherowa. To oni weryfikowali wszystkie docierające informacje. Jedna z nich przyniosła przełom w sprawie. Policjanci serdecznie dziękują za zainteresowanie i publikację materiału zarejestrowanego przez monitoring.

Policjanci z Wejherowa zatrzymali 46-letniego mężczyznę, który może mieć związek z molestowaniem kilkuletniego dziecka w jednej z placówek oświatowych. Wczoraj, 22.06.br., pomorscy policjanci opublikowali materiał z monitoringu, który udostępniły setki osób m.in. na portalach społecznościowych. W poszukiwanie mężczyzny zaangażowały się również media. 

Mundurowi od początku zgłoszenia bardzo intensywnie pracowali nad tą sprawą. Przesłuchano kilkadziesiąt osób, weryfikowano zapisy monitoringów z wielu miejsc. Kryminalni prowadzili działania operacyjne, które miały na celu ustalenie tożsamości mężczyzny i zweryfikowanie wszystkich informacji pojawiających się w sprawie.

Policjanci dziękują za zainteresowanie i publikację materiału. Otrzymali bardzo wiele informacji, które całodobowo były weryfikowane. Dzieki jednej z nich nastąpił przełom w sprawie i zatrzymany został 46-letni mężczyzna. Funkcjonariusze wykonują z nim czynności procesowe. Trwa szczegółowe wyjaśnianie okoliczności tego zdarzenia.

(KWP w Gdańsku / mw)

  • zatrzymany mężczyzna
  • zatrzymany mężczyzna
  • policjanci prowadzą zatrzymanego

Film Policjanci zatrzymali mężczyznę mogącego mieć związek z molestowaniem dziecka

Pobierz plik Policjanci zatrzymali mężczyznę mogącego mieć związek z molestowaniem dziecka (format mp4 - rozmiar 7.33 MB)

Powrót na górę strony