Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjanci odnaleźli zaginionego mężczyznę

Data publikacji 25.06.2018

Wołowscy policjanci prowadzili ze strażakami poszukiwania młodego mężczyzny, który oddalił się ratownikom tuż po tym, jak został przewieziony na konsultację psychiatryczną. Zaginiony miał myśli samobójcze. Wołowscy policjanci odnaleźli go w okolicy zalesień. Mężczyzna objęty został specjalistyczną opieką medyczną.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wołowie kilka minut po godzinie 23.00 otrzymał informację od dyspozytora pogotowia o młodym mężczyźnie, który oddalił się po przewiezieniu przez karetkę na konsultację psychiatryczną. Jak wynikało z informacji przekazanych przez ratowników, mężczyzna mówił, że popełni samobójstwo.

W związku z zagrożeniem życia i zdrowia młodego mieszkańca Wołowa na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci, którzy razem ze strażakami rozpoczęli sprawdzanie przyległego terenu. Funkcjonariusze dążyli do ustalenia miejsca pobytu mężczyzny, sprawdzali między innymi adresy jego znajomych. Z uwagi na późną porę możliwości zebrania informacji i rozpytania mieszkańców były ograniczone.

Do służby zostały skierowane dodatkowe patrole policyjne.

Po pewnym czasie policjanci zauważyli poszukiwanego mężczyznę w okolicy zalesień. Natychmiast został on przekazany lekarzom pod opiekę.

(KWP we Wrocławiu / po)

Powrót na górę strony