Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Porwały i pobiły z zazdrości

Data publikacji 11.04.2006

Policjanci Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu zatrzymali dwie kobiety podejrzane o porwanie i pobicie. O zdarzeniu policjanci zostali zostali powiadomieni przez 19 – letnią wrocławiankę 9 kwietnia o świcie. Z relacji pokrzywdzonej wynikało, że tego samego dnia około godziny 2 w nocy do jednej z dyskotek w centrum miasta przyjechały samochodem dwie kobiety, które już wcześniej szukały pokrzywdzonej w dyskotece.

Pod pretekstem rozmowy wyprowadziły ją na zewnątrz do samochodu, a następnie odjechały w kierunku Czernicy. W lesie sprawczynie pobiły 19 – latkę, porozcinały jej odzież, obcięły włosy, a następnie przykuły kajdankami do drzewa i odjechały. Pokrzywdzonej udało się oswobodzić i poprzez sołtysa okolicznej miejscowości powiadomić policję.

Od tej chwili policjanci podjęli intensywne czynności w kierunku ustalenia i zatrzymania sprawczyń zdarzenia. Zatrzymań dokonali we Wrocławiu już następnego dnia. Jedna z podejrzanych kobiet w wieku 35 lat zatrzymana została w swoim mieszkaniu, natomiast druga 25 – letnia na terenie miasta.

Z wstępnie poczynionych ustaleń wynika, że w grę może wchodzić kobieca zazdrość. Aktualnie policjanci prowadzą w tej sprawie dalsze czynności na podstawie, których będzie można wskazać m.in. dokładny motyw działania sprawczyń.

Pokrzywdzona w wyniku zdarzenia doznała obrażeń ciała w postaci złamania nosa oraz rozcięcia łuku brwiowego. Z chwilą powiadomienia policji kobietą zaopiekował się policyjny psycholog.

Powrót na górę strony