Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Sprawca wypadku, który odjechał z miejsca zdarzenia trafił w ręce policji

Data publikacji 27.06.2018

Kryminalni ze Świecia ustalili i zatrzymali sprawcę wypadku drogowego, do którego doszło 21 czerwca w miejscowości Bramka, pow. świecki. Wówczas nieznany kierowca wymusił pierwszeństwo na motocykliście, doprowadzając do zderzenia pojazdów, nie udzielił mu pomocy i uciekł z miejsca zdarzenia. Teraz grozi mu do 4,5 roku więzienia.

W poniedziałek (25.06.18) kryminalni z komendy policji w Świeciu ustalili i zatrzymali sprawcę wypadku drogowego, który odjechał z miejsca zdarzenia nie udzielając pomocy poszkodowanemu. Okazał się nim 19-letni mieszkaniec powiatu świeckiego. Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło 21czerwca ok. 7.45 w Bramce, pow. świecki. Nieznany wówczas mężczyzna, kierując vw passatem, na skrzyżowaniu wymusił pierwszeństwo przejazdu nadjeżdżającemu motocykliście, w wyniku czego doszło do zderzenia pojazdów. Niestety, kierowca nie zatrzymał się, nie udzielił poszkodowanemu pomocy tylko odjechał z miejsca zdarzenia. 24-letni motocyklista z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

W poniedziałek (25.06.18) zatrzymany 19-latek usłyszał zarzuty spowodowania wypadku drogowego oraz ucieczki z miejsca zdarzenia, za co grozi mu kara do 4,5 lat pozbawienia wolności.

Powrót na górę strony