Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Mariusz Konieczny z komisariatu w Medyce najpopularniejszym dzielnicowym Podkarpacia

Data publikacji 27.06.2018

Starszy sierżant Mariusz Konieczny, głosami czytelników Gazety Codziennej Nowiny, został wybrany najpopularniejszym dzielnicowym Podkarpacia. Zwycięzca plebiscytu jest policjantem od 7 lat, na co dzień pełni służbę w Komisariacie Policji w Medyce, w powiecie przemyskim. Konkurs, już po raz kolejny był okazją do tego, by mieszkańcom naszego województwa przybliżyć ważną rolę dzielnicowego.

"Dzielnicowy bliżej nas" to plebiscyt, który już po raz kolejny zorganizował Polska Press sp. z o.o. -  wydawca Gazety Codziennej Nowiny przy wspólpracy z Komendą Wojewódzką Policji w Rzeszowie. 

W konkursie wzięło udział 250 dzielnicowych reprezentujacych wszystkie komendy miejskie i powiatowe z województwa podkarpackiego. Przez kilka tygodni, zarówno na stronie internetowej w serwisie nowiny24.pl, jaki na łamach gazety, prezentowane były sylwetki dzielnicowych. Mieszkańcy Podkarpacia mieli okazję bliżej poznać swojego dzielnicowego i docenić to co robi, oddając na niego głos. Plebiscyt wyłonił tych policjantów, którzy cieszyli się największą popularnością.

Konkurs przebiegał dwuetapowo. Najpierw głosami wyłoniono zwyciezców z każdej jednostki powiatowej. Do finałowej rozgrywki stanęło 25 dzielnicowych. Znamy już wyniki głosowania.

Zwycięzcą został st.sierż. Mariusz Konieczny z Zespołu Prewencji w Stubnie Komisariatu Policji w Medyce. On zdobył 1051 głosów. Drugie miejsce zajął sierż.szt. Krzysztof Zięba z Posterunku Policji w Zagórzu, w powiecie sanockim, gromadząc 518 głosów. Laureatem trzeciego miejsca jest st. sierż. Agnieszka Drozd z Komendy Powiatowej Policji w Brzozowie, na nią oddano 412 głosów.


Tutaj można poznać wyniki plebiscytu.

Najlepsi dzielnicowi z województwa podkarpackiego zostaną nagrodzeni podczas Wojewódzkich Obchodów Święta Policji, które odbędzie się 18 lipca w Przemyślu.

Powrót na górę strony