Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Policjant w czasie wolnym zatrzymał poszukiwanego

Data publikacji 28.06.2018

Policjant z Kętrzyna w czasie wolnym od służby zatrzymał mężczyznę poszukiwanego na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Kętrzynie. Mężczyzna od 2017 roku unikał wymiaru sprawiedliwości i nie stawiał się w areszcie śledczym. 23-latek został zatrzymany przy sklepie na terenie miasta, gdzie jak twierdził, przyjechał na 10 minut aby załatwić prywatne sprawy. Poszukiwany już trafił do zakładu karnego.

Wczoraj (27.08.2018) kętrzyński funkcjonariusz w czasie wolnym od służby na jednej z ulic Kętrzyna zauważył mężczyznę, który był poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez miejscowy sąd, za wielokrotne kradzieże. Mężczyzna został zatrzymany w memencie, kiedy wchodził do jednego ze sklepów monopolowych. W rozmowie z policjantami powiedział, że miał ogromnego pecha, ponieważ za 10 minut miał wyjeżdżać do Warszawy. 23-latek najbliższe 223 dni spędzi w zakładzie karnym.

Policjanci już nieraz udowodnili, że poza godzinami pracy, gdy zdejmują mundur, nadal są funkcjonariuszami i zależy im na bezpieczeństwie mieszkańców. Reagują na niebezpieczne sytuacje, zatrzymują też osoby poszukiwane.

(KWP w Olsztynie / po)

Powrót na górę strony