Aktualności

Informacja

Strona znajduje się w archiwum.

Kolejny raz stanęła na podium

Zabrzańska policjantka, mł. asp. Izabela Herdzik, kolejny raz stanęła na podium podczas Mistrzostw Służb Mundurowych w Judo i Otwartych Mistrzostw Śląska w Ju-Jitsu. Policjantka w trakcie zawodów zdobył srebrny i złoty medal. Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.

W Centrum Szkolenia Policji w Legionowie do rywalizacji w Mistrzostwach Służb Mundurowych w Judo przystąpili zawodnicy reprezentujący Policję i inne zaproszone służby mundurowe. W tegorocznych Mistrzostwach udział wzięło 54 zawodników, reprezentujących poszczególne jednostki organizacyjne Policji, Biura Ochrony Rządu, Służby Więziennej, Straży Granicznej i Państwowej Straży Pożarnej.

Mł. asp. Izabela Herdzik, policjantka zabrzańskiej komendy, zdobyła srebrny medal podczas Mistrzostw Służb Mundurowych w Judo w kategorii kobiet powyżej 63 kg. To nie jedyny sportowy sukces zabrzańskiej policjantki. Podczas Otwartych Mistrzostw Śląska w Ju-Jitsu, rozegranych w czerwcu w Rybniku, zabrzańska policjantka zdobyła złoty medal w Brazylijskim Ju-Jitsu (BJJ) w kategorii kobiet poniżej 70 kg.

Gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów!

(KWP w Katowicach)

 

  • dyplom
  • puchary
  • dyplom i medal
  • najlepsze zawodniczki na podium
Powrót na górę strony